Kite 11,0 m2 Gaastra Spark/2016 (kite only) Gaastra Kiteboarding

Freeride/ Big Air Freestyle / Wave kite Pouze drak s batohem, bar se šňůrami a příslušenstvím můžete objednat níže v souvisejícím ...

lipno-windsurfing.cz

Kite 11,0 m2 Gaastra Spark/2016 (kite only)

kliknutím zvětšíte
Kite 11,0 m2 Gaastra Spark/2016 (kite only) Gaastra Kiteboarding
Kite 11,0 m2 Gaastra Spark/2016 (kite only) Gaastra Kiteboarding Kite 11,0 m2 Gaastra Spark/2016 (kite only) Gaastra Kiteboarding
ks
Kód:3802
Výrobce:Gaastra Kiteboarding
Cena s DPH : 15 900,- CZK
DPH:21 %
Sleva:5 800,- CZK
Původní cena s DPH:21 700,- CZK
Dostupnost:skladem
Na skladě:1 ks
Plocha: 11 m2
Typ: Freeride
Výbava: kite only
Model: 2016
Freeride/ Big Air Freestyle / Wave kite
Pouze drak s batohem,
bar se šňůrami a příslušenstvím můžete objednat níže v souvisejícím zboží

- proj. plocha: 7,72 m2
- štíhlost (AR): 4.72
- struts: 3
- větrný rozsah: 13 - 28 kn (cca 6.5 - 14 m/s)

Pro sezónu 2016 připravil Urs Hungerbühler zcela nový koncept freeride kitu. Oproti loňským modelům je nový SPARK sportovnějším drakem, má lehkou 3-strutovou konstrukci, která zajišťuje velmi stabilní letovou charakteristiku a snadné ovládání. U SPARKu máte vždy dokonalý přehled o tom, kde ve vzduchu se zrovna kite nachází, drak má progresivní tah na baru a velmi ochotně reaguje na řízení. Extrémně snadné jsou starty z vody, stačí pouze lehce zatáhnout za jednu stranu baru a kite se okamžitě vznese do vzduchu.
SPARK je navržen pro všechny typy podmínek a vyznačuje se obrovským rozsahem použití a téměř neomezenou schopností depoweru. Kite je velmi stabilní i v tzv. drifting módu – okamžiku kdy nejsou šňůry zcela napnuty. Tohle je klíčová vlastnost zejména pro waveriding. Se SPARKkem se ve vlnách nemusíte soustředit na kite, ten je vždy tam kde má být.

Features:
- Snadná ovladatelnost a stabilita
- Čistá zpětná odezva draku
- Extrémně snadný relaunch
- Masivní větrný rozsah
- Dlouhý hangtime

Technologie:
- O 30% vyšší odolnost vůči roztržení vrchlíku (canopy)
Nová konstrukce vrchlíku je výsledkem intenzivního R&D v posledních 7 letech. Nový vrchlík je tvořen dvojitým ribstop materiálem, aby byla zajištěna maximální odolnost vůči roztržení a vytahování materiálu při vysoké zátěži.
Další úpravou je potažení jednotlivých vláken ribstop materiálu a na konci procesu je celá tkanina znovu potažena. Výsledkem je materiál, který má nejen velkou odolnost proti roztržení, ale také maximální ochranu vůči UV záření.
- O 50% pevnější náběžná hrana
Kombinace dvojitých švů a HPX dacronu (viz výše) má extrémní vliv na pevnost a odolnost nejvíce namáhané části draka – spojení náběžné hrany s jednotlivými bany a vrchlíkem. Nová konstrukce je o 50% pevnější než dosud a jako bonus navíc je i lehčí.
BLACK/WHITE
Příčné grafické rozdělení kitu na černou a bílou polovinu pro maximální možný kontrast a snazší orientaci jezdce. Dlouhodobé testy a výzkum prokázaly, že toto barevné schéma je pro jezdce nejintuitivnější a nejbezpečnější.
LOGIC V BRIDLE SYSTEM
Žádný z Gaastra kitů nepoužívá kladky. Všechna vyvázání jsou pevná a zajišťují čistý a stabilní ARC design.
SPEEDPUMP 2.0
Všechny Gaastra kity přináší komfort nafukování v podobě jednotného systému. Dvojitá křížová sekce usnadňuje vypouštění jednotlivých banů a usnadňuje balení draka. Spony na přepouštěcích hadičkách umožňují v případě potřeby uzavřít přívod vzduchu do jednotlivých banů. Další přídavné ventily na tipech draka rovněž usnadňují vypouštění i ve velmi silném větru.
ANTI TANGLE WEBBING
Speciálně tvarované popruhy proti zamotání na koncích banů zabraňují, aby se šňůry dostaly do kontaktu s konci strutů, což eliminuje případné problémy a zamotání šňůr v situacích, kdy jsou uvolněny.
FULL DACRON FRAME 2.0
Další generace evoluce plně dacronového framu Gaastra. Všechny bany a odtoková hrana kitu jsou připojeny k vyhlazenému panelu dacronu a spojení je vyztuženo jemnými pásky tkaniny pro maximální odolnost i při velkém zatížení._ _ Kite
NACA0018 PROFILES
Dokonale optimalizované profily leteckých křídel vyvinuté experty z NASA zaručují optimální letové vlastnosti kitů Gaastra.
HIGH QUALITY MATERIALS
Pro zajištění dokonalé funkčnosti a dlouhé životnosti používá Gaastra pouze nejkvalitnější dostupné materiály
LTE Canopy – konstrukce vrchlíku s dvojitým ripstopem
HPX Dacron s vysoce kvalitními vláky
Vysoce kvalitní Eurocord® šňůry
FSE® provázky
Clamcleat® - vysoce kvalitní patentovaná spona na depoweru
Kevlar® výztuhy na nejnamáhanějších částech
BULLET PROOF CONSTRUCTION
„Neprůstřelná“ konstrukce – při výrobě je velký důraz kladen na přesnost a kvalitu spojů, což v kombinaci s pečlivě zvolenými a ideálně se doplňujícími materiály zajišťuje maximální odolnost kitů a odráží se v dlouhé životnosti. Všechna namáhaná místa jsou vyzpevněna tak, aby jezdec trávil maximum času na vodě a nemusel nic opravovat.
ADAPTIVE TUNE
Ačkoli všechny naše kity jsou tzv. „plug and play“, tedy už ve standardním nastavení vyhoví potřebám většiny jezdců, zachováváme možnost detailního vyladění draka pro zkušené kitesurfery, kteří si tak díky tomu mohou kite dokonale uzpůsobit svým potřebám a jízdnímu stylu.
SELF RESCUE HANDLES
Speciálně tvarované popruhy uchycené na vnitřku tipů vytvářejí jakási madla usnadňující v případě nebezpečí záchranu jezdce a jeho odtažení zpátky na pláž.
KOOK PROOF CONNECTIONS
Lidově řečeno – „blbuvzdorná“ úprava, která zamezuje, aby jezdec v roztržitosti či chvatu nesprávně připojil šňůry k draku.
GLUED TRIPPLE ZIG ZAG
Všechny švy na vrchlíku draku jsou nejprve podlepeny a poté přešity trojitým „zig-zag“ švem pro maximální pevnost spojů
SEGMENTED LEADING EDGE
Díky plně segmentované náběžné hraně je možné tvarovat ji podle specifických požadavků.
SEGMENTED STRUT
Technologie segmentovaných banů zajišťuje, aby jednotlivé struty dokonale podporovaly a stabilizovaly optimální profil kitu a poskytuje tak dokonalé letové vlastnosti a co možná největší přesnost a citlivost řízení.
COMPOUND STRUT CONNECTION
Speciální technologie spojení jednotlivých banů s náběžnou hranou zajišťuje extrémně rigidní skelet draka, dělá toto spojení pevné a odolné, což má ve výsledku pozitivní vliv na výkon kitu.
ADAPTIVE LINES
Kity Gaastra nabízí více možností vyvázání a vedle standardního setupu nabízí možnost posunutím šňůr ovlivnit letovou charakteristiku a ovládání kitu.
TWIN SEAM
Gaastra klade velký důraz na maximální pevnost a odolnost svých kitů a vzhledem k tomu, že vlastní svoji továrnu, může investovat do R&D. Výsledkem jsou nové materiály, konstrukce a technologie, které ve výsledku mají značný vliv na odolnost a tedy i životnost kitů. Speciální provedení dvojitých švů kdy jsou při šití použita dvě různá vlákna (nylon a polyester) a díky kombinaci jejich vlastností je dosaženo maximální pevnosti švů při šití.
LTE CANOPY
Nová konstrukce vrchlíku s dvojitými ripstop materiály zajišťuje maximální odolnost proti roztržení a také minimalizuje vytahování materiálu. Výsledkem toho jsou extrémně odolné kity , které vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Vhodně zvolené materiály a konstrukce jsou rovněž zárukou dynamického výkonu, velmi živého a přímého jízdního pocitu.

Podobné a související zboží - Kite 11,0 m2 Gaastra Spark/2016 (kite only)

Kite-bar Gaastra X3 (komplet 4-line)
Cena s DPH:7 490,-
Sleva:2 410,- CZK
Pumpa Gaastra Air Double Action
Cena s DPH:710,-
Sleva:140,- CZK
Pumpa Gaastra Air Turbo Double Action
Cena s DPH:750,-
Sleva:200,- CZK

Váš dotaz Kite 11,0 m2 Gaastra Spark/2016 (kite only)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek  
opiště kód
antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
opiště kód antispam
Copyright © www.lipno-windsurfing.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.lipno-windsurfing.cz