Kite komorový 4 m2 Flysurfer Cool (komplet)

kliknutím zvětšíte
Kite komorový 4 m2 Flysurfer Cool (komplet)
ks
Kód:199066
Výrobce:Flysurfer
Cena s DPH : 11 690,- Kč
DPH:21 %
Sleva:2 300,- Kč
Původní cena s DPH:13 990,- Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Plocha: 4 m2
výbava: komplet
Typ: Snow & Powerkite
Model: 2012
Snow & Powerkite
FLYSURFER COOL je otevřený, plně depowerovatelný komorový kite určený pro snowkiting a landkiting.
Maximálně jednoduchý, bezpečně ovladatelný s ideálním poměrem výkon cena. Díky úpravě vázacích bodů, prodloužení šňůr (nyní 21m) ale i dalším úpravám je ještě stabilnější a navíc i o něco výkonnější. Novinkou jsou celobarevné šňůry, které ocení především snowkiteři na sněhu.
Stejně jako u ostatních kitů FLYSURFER je COOL dodáván "ready to fly", tedy v kompletu s již nastrojeným ráhnem a šňůrami (stačí rozbalit a můžete vyrazit) a s transportním batohem s popruhy na ramena. Standardem je i tzv. depower strap (brzdový popruh) k nastavení síly tahu kitu stejně jako možnost trimování kitu za jízdy pomocí přitahování a odtahování ráhna. COOL je standardně ve všech velikostech vybaven kite leashem (u FLYSURFERu nazývaným Kite Rotor Leash), který umožňuje odmotání šňůr po provedeném rotačním triku kitera nebo kitu nebo po obyčejném pádu kitu na zem a tak umožňuje pokročilému i začínajícímu snowkiterovi se komfortně soustředit jen na svou jízdu bez obav ze ztráty kitu.
- JEDNODUCHOST, BEZPEČNOST, VÝKON A PŘÍZNIVÁ CENA:
Díky přesnému řízení je COOL ideálním kitem pro provádění nových snowkiting freestyle triků i pro vyznavače snowkiting freeridingu. Není však určen jen pokročilým kiterům ale také začátečníkům. Kromě vychytávek, jako je např. Direct WAC, má COOL další prvky, které lze u Flysurfer kitů očekávat: mimořádnou bezpečnost díky plnému depoweru i Quick Release Systému, no-pump systém, Pull Stop Systém a Rotor Kite Leash. Navíc, Flysurfer COOL je dodávan s komfortním batůžkem pro přepravu nejen kitu ale i ostatních vašich nezbytností!
- DIRECT WAC – Wind Attack Control:
U kitu COOL je vše jednoduché, se systémem DIRECT-WAC již nejsou zapotřebí žádné kladičky – optimální nastavení je již standardem! Depowerovatelnost je plně zajištěna jednoduchým nastavením na depower popruhu nebo lehkými pohyby ráhna k tělu nebo od těla kitera.
- PSS – Pull Stop System:
PSS je dalším prvkem, který zlepšuje bezpečnost a příjemnost kitu COOL. Jednoduchým zatáhnutím a podržením jedné z řídících šňůr po přistání kitu jej položíte na jeho záda a tak mu při přistání uberete i poslední zbytky jeho tahu. Naopak, opětovné odstartování je možné jednoduchým obráceným postupem. Kite startuje z kterékoliv pozice – z kraje okna i z power zóny.
- Rotor Kite Leash je systém, s kterým můžete bez problému provádět všechny rotační triky, váš kiteleash se nezamotá. Navíc, v případě nebezpečí můžete vždy použít Quickrelease (bezpečnostní pojistku) pro bezpečné odpoutání se od kitu. Ráhno je navíc vybaveno efektivním absorbérem poryvů. Samozřejmostí je možnost přidávání nebo ubírání kitu na jeho výkonu (depower) v závislosti na momentální síle větru.
Flysurfer COOL je dodáván s propracovaným transportním batohem s dvěmi zádovými popruhy, který vám umožní přenášet nejen kompletní kite s ráhnem (popř. i dva kompletní kity), ale i další potřebné věci, jako jsou náhladní rukavice, svačina, doklady a peníze, mapa, foťák, atd...

Váš dotaz Kite komorový 4 m2 Flysurfer Cool (komplet)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací