Ostatní informace

Aktualita: Ze zdravotních důvodů je dočasně příjem oprav plachet a kitů omezen, opravu domluvte předem telefonicky na: 602 640 935.

Provádíme kvalitní a rychlé opravy všech druhů plachet pro windsurfing a jachting. V posledních pěti letech jsme získali navíc velmi dobrou pověst také při opravách draků pro kitesurfing a powerkiting. Způsob opravy a předběžnou cenu vždy předem konzultujeme se zákazníkem, prakticky nulové reklamace na opravy a to, že se k nám zákazníci stále vracejí, svědčí o kvalitě naší práce.

Příjem plachet a kitů do opravy:

- Osobní předání s předběžným odhadem ceny a po opravě osobní převzetí.
- Osobní předání s předběžným odhadem ceny a po opravě odeslání na dobírku.
- Zaslání, předběžný odhad ceny telefonem a po opravě osobní převzetí, nebo odeslání na dobírku.
- Je také možné předem poslat fotografie a rozměry poškozeného místa e-mailem a následně telefonicky dohodnout způsob a cenu opravy.
- Vždy je vhodné ještě nějakým způsobem označit místa oprav samolepicími štítky, kousky lepicí pásky, případně i krátkým popisem.
- Plachty i kity musí být suché, zbavené trávy, pisku a jiných nečistot, srolované, spíry nechte v plachtě aby byl balík tužší.
- Při posílání plachet ať už poštou nebo některou ze zasilatelských firem nespoléhejte jen na původní obal, raději zabalte plachtu ještě do kartonu.

Mimo zpáteční adresy uvádějte Vaše telefonní číslo, budeme Vám volat, abychom domluvili způsob opravy, přibližnou cenu, způsob úhrady a odeslání nazpět.

Ceny poštovného, případně doběrečného viz odkaz vpravo nahoře "Platby, poštovné".


Ukázky oprav kitů:

Potřebujete poradit ? Ostatní informace

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací