Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2019

kliknutím zvětšíte
Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2019
Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2019 Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2019
ks
Kód:4716
Výrobce:Gaastra
Cena s DPH : 11 350,- Kč
DPH:21 %
Sleva:2 950,- Kč
Původní cena s DPH:14 300,- Kč
Dostupnost:skladem
Na skladě:1 ks
Plocha: 7.7 m2
IMCS stěžně: 25 IMCS
Délka stěžně (Luff): 477 cm
Doporučený stěžeň: 460cm, SDM, CC
Délka ráhna (Boom): 208 cm
Head / Toptrim: fixed
Spír: 6
Typ: all-round
Model: 2019
Ultimate allrounder plachta
HYBRID je v podstatě zcela nová a v mnoha ohledech revoluční plachta v nabídce značky Gaastra. Její největší devizou je univerzálnost a s ní související široká škála využití. HYBRID jsou defacto tři plachty v jedné. Pro sezónu 2019 došlo k posunutí konvertibilního konceptu plachty na novou úroveň. Peter Munzlinger navrhl plachtu, která se dokáže dokonale přizpůsobit povětrnostním i vlnovým podmínkám, konstituci jezdce, jeho stylu a schopnostem. Každá velikost plachty má design uzpůsobený rozsahu a podmínkám. HYBRID je jediná řada, která dokáže pokrýt v podstatě celé spektrum požadavků windsurfingu.
Plachta byla byla navržena tak, aby menší velikosti skvěle fungovaly ve vlnách a pro freestyle, střední škála velikostí nabízí klasickou bump & jump plachtu a největší velikosti jsou orientovány na výkon a rychlost. Tomu odpovídají odlišnosti v plachtách různých velikostí.
Vlnově orientované plachty ve velikostech od 3.7 do 4.7 vychází z konceptu úspěšného modelu Poison. Jedná se o tzv. power wave plachty, což znamená, že i ve vlnách jsou schopny nabídnout překvapivý výkon. Hlavní důraz je však kladen na ovladatelnost, manévrovací schopnosti a kontrolu. Čtyřspírový design činí plachty velmi lehké a živé, plně X-PLY konstrukce hlavního okna je zárukou vysoké odolnosti i v náročných podmínkách a příznivě se projevuje i na životnosti plachet.
Střední velikosti plachet od 5.2 do 6.4 mají již 5 spír a nahrazují v nabídce značky známé plachty Cross. Nové plachty jsou velmi stabilní, rychlé a výkonné, což z nich činí perfektní volbu pro surfování v podmínkách, které nejsou zcela konzistentní. Kombinace kompozitních plochých a trubičkových spír zajišťuje plachtám ideální profil a potřebný výkon. Vyvážený twist je zárukou velkého větrného rozsahu a dokonalé ovladatelnosti i ve vysokých rychlostech. Full X-PLY konstrukce hlavního okna dělá plachtu extrémně odolnou.
V největších velikostech od 6.7 do 8.2 má plachta 6 spír, plnější profil a výkon i rychlost které si nezadají s nejvýkonějšími freeride plachtami na trhu. Díky kombinaci plochých a trubičkových kompozitních spír je profil plachty velmi stabilní a díky precizně umístěnému power pointu vás plachty dostanou lehounce do skluzu i v mírných větrných podmínkách. Výkonově orientované plachty HYBRID mají pro úsporu hmotnosti klasickou monofilmovou konstrukci, z X-PLY jsou zde jen nejvíce namáhané části plachty.
HYBRID svou koncepcí surferům velmi zjednodušuje výběr nové plachty. Odpadá dilema, zda si v konkrétní velikosti koupit tu, či onu plachtu. Sáhnete li po modelu HYBRID, buďte si jisti, že neuděláte chybu, dilema za vás vyřešil saildesignér a Gaastra tým.

Detaily:
- nový 3 in 1 koncept
- nový constant curve komínek pro větší větrný rozsah a kompatibilitu s většinou stěžňů
- hlubší profil v horní části a současně menší hlava zvyšují výkon a agilitu plachty
- velikosti od 3.7 až 4.7 mají 4 spíry pro živý a lehký jízdní pocit
- velikosti od 5.2 do 6.4 mají 5 spír pro stabilitu a vyváženost
- velikosti 6.7 a větší mají 6 spír pro maximální výkon a top speed
- Posi-leech pro větší výkon a agilitu plachty
- menší velikosti v plně X-PLY provedení, u velikostí 6.7 a výše jsou z X-PLY nejnamáhanější části

Váš dotaz Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2019

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace