Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2020

kliknutím zvětšíte
Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2020
Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2020 Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2020
ks
Kód:4859
Výrobce:Gaastra
Cena s DPH : 12 450,- Kč
DPH:21 %
Sleva:1 850,- Kč
Původní cena s DPH:14 300,- Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Plocha: 7.7 m2
Délka stěžně (Luff): 477 cm
Tvrdost stěžně: 25 IMCS
Doporučený stěžeň: 460cm SDM CC
Délka ráhna (Boom): 209 cm
Head / Toptrim: fixed
Spír: 6
Cam: -
Typ: freeride
Model: 2020
Freeride plachta


HYBRID: ALLROUND - FREERIDE
HYBRID je koncept představený v předloňské sezóně a v mnoha ohledech velmi revoluční. Její největší devizou je univerzálnost a s ní související široká škála využití. HYBRID jsou defacto tři plachty v jedné. Každá velikost plachty má design uzpůsobený rozsahu a podmínkám. HYBRID je jediná řada, která dokáže pokrýt v podstatě celé spektrum požadavků windsurfingu.
Plachta byla byla navržena tak, aby menší velikosti skvěle fungovaly ve vlnách a pro freestyle, střední škála velikostí nabízí klasickou bump & jump plachtu a největší velikosti jsou orientovány na výkon a rychlost. Tomu odpovídají odlišnosti v plachtách různých velikostí.
Vlnově orientované plachty ve velikostech od 3.7 do 4.7 vychází z konceptu úspěšného modelu Poison. Jedná se o tzv. power wave plachty, což znamená, že i ve vlnách jsou schopny nabídnout překvapivý výkon. Hlavní důraz je však kladen na ovladatelnost, manévrovací schopnosti a kontrolu. Čtyřspírový design činí plachty velmi lehké a živé, plně X-PLY konstrukce hlavního okna je zárukou vysoké odolnosti i v náročných podmínkách a příznivě se projevuje i na životnosti plachet.
Střední velikosti plachet od 5.2 do 6.4 mají již 5 spír. Plachty HYBRID jsou velmi stabilní, rychlé a výkonné, což z nich činí perfektní volbu pro surfování v podmínkách, které nejsou zcela konzistentní. Kombinace kompozitních plochých a trubičkových spír zajišťuje plachtám ideální profil a potřebný výkon. Vyvážený twist je zárukou velkého větrného rozsahu a dokonalé ovladatelnosti i ve vysokých rychlostech. Full X-PLY konstrukce hlavního okna dělá plachtu extrémně odolnou.
V největších velikostech od 6.7 do 8.2 má plachta 6 spír, plnější profil a výkon i rychlost které si nezadají s nejvýkonějšími freeride plachtami na trhu. Díky kombinaci plochých a trubičkových kompozitních spír je profil plachty velmi stabilní a díky precizně umístěnému power pointu vás plachty dostanou lehounce do skluzu i v mírných větrných podmínkách. Výkonově orientované plachty HYBRID mají pro úsporu hmotnosti klasickou monofilmovou konstrukci, z X-PLY jsou zde jen nejvíce namáhané části plachty.
HYBRID využívá Parallel Batten Concept, stejně jako většina ostatních plachet Gaastra, modifikován byl i profil plachty, díky kterému je ovládání hladší i v silném větru. Upravena byla tuhost spír, která snižuje tlak na zadní ráhnovou ruku v přeplachtěných podmínkách.
HYBRID svou koncepcí surferům velmi zjednodušuje výběr nové plachty. Odpadá dilema, zda si v konkrétní velikosti koupit tu, či onu plachtu. Sáhnete li po modelu HYBRID, buďte si jisti, že neuděláte chybu, dilema za vás vyřešil saildesignér a Gaastra tým.

Detaily:
- 3 in 1 koncept
- Constant curve komínek pro větší větrný rozsah a kompatibilitu s většinou stěžňů
- hlubší profil v horní části a současně menší hlava zvyšují výkon a agilitu plachty
- Posi-leech pro větší výkon a agilitu plachty
- Parallel Batten Concept
- menší velikosti v plně X-PLY provedení, u velikostí 6.7 a výše jsou z X-PLY nejnamáhanější části

Váš dotaz Plachta 7,7 m2 Gaastra Hybrid/2020

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací