Plovák Fanatic Gecko LTD/2019 - 146

kliknutím zvětšíte
Plovák Fanatic Gecko LTD/2019 - 146
Plovák Fanatic Gecko LTD/2019 - 146 Plovák Fanatic Gecko LTD/2019 - 146
ks
Kód:1464655
Výrobce:Fanatic
Cena s DPH : 34 900,- Kč
DPH:21 %
Sleva:13 000,- Kč
Původní cena s DPH:47 900,- Kč
Dostupnost:skladem
Na skladě:1 ks
Délka: 250 cm
Šířka: 83 cm
Výtlak: 146 litrů
Uchycení ostruhy: Power Box
Váha: 8.25 kg
Typ: freeride
Model: 2019
Freeride board


Výkon plováku GECKO lze nejlépe vyjádřit šířkou úsměvu, který dokáže vykouzlit na vaší tváři. GECKO je board navržený se dvěma hlavními cíli – učinit freeriding snadným a přinést více zábavy. Skloubit zábavnost se snadností není snadné, přesto se to Sebastianu Wenzelovi podařilo. GECKO koncept je širší, tenčí, s menším výtlakem. Díky tomu GECKO poskytuje neuvěřitelnou úroveň stability a ovladatelnosti. Na plovák se postavíte a okamžitě máte pocit, jako byste na něm surfovali už dlouho.
Vyváženost, snadný nástup do skluzu, stabilita při manévrech, snadnost přechodu do jízdy v poutkách, to vše pracuje pro vás, pokrok s plovákem GECKO je mnohem rychlejší. To však vůbec neznamená, že je board určen jen pro začátečníky. Jakmile se vaše schopnosti zlepší, objevíte druhou tvář tohoto plováku – zábavnost. GECKO je board který obrazně roste s vámi a stále vám má co nabídnout.
GECKO je plovák, který je schopen jet velmi rychle, při obratech vám dodá dosud nepoznaný pocit jistoty, krásně vykrouženou halsu v plném skluzu s tímto boardem zvládne i naprostý antitalent. Plováky Gecko jsou dostupné hned ve 2 výrobních technologiích, odolné HRS a špičkové LTD verzi.

Detaily:
- Velká stabilita jak při jízdě výtlačnou plavbou, tak ve skluzu
- Větší kluzná plocha pro snazší nástup do skluzu a překonávání větrných děr
- Odpouštějící charakter – snadný přechod do poutek díky precisní distribuci výtlaku
- Velmi snadné carvingové halzy díky tenčím hranám a širší zádi
- Široké možnosti umístění poutek pro začátečníky, mírně pokročilé i zkušené freeridery
- Výkonná scoop-rocker linie s vyšší přídí a menším úhlem zádi
- Plochá paluba a tenké hrany pro ultimátní carvingové zážitky při halzách
- Plochý panel s power V na zádi přechází do jemné konkávy směrem dopředu pro snazší nástup do skluzu a snadnou ovladatelnost
- 4 poutka
- Ostruha: Choco Fins Spirit C1 46 cm, Black LTD
- Rozsah plachet: < 10 m2

Technologie - BXF (Biax Fibre Full PVC Sandwich Light Finish / Carbon Stringer:
Jedna z nejmodernějších výrobních technologií v portfóliu značky Fanatic. Kombinace 45/45 stupňového uspořádání vláken s přidanou extra vrstvou vláken pod úhlem 90 stupňů po obou stranách, poskytuje konstrukci špičkovou pevnost při současně velmi nízké hmotnosti a vysoké odolnosti.
Klasická sendvičová kompozice jednotlivých vrstev a Airex výplně poskytuje idální poměr mezi hmotností, pevností a flexí při současně rozumné ceně.
Tuhost výsledné konstrukce zvyšuje masivní carbonová výztuha ve tvaru písmene T po celé délce plováku. Vnitřní dřevěné pláty v prostoru pod nášlapy pomáhají eliminovat rázy při jízdě i při dopadech po skocích a zvyšují tak jízdní komfort jezdce.

Váš dotaz Plovák Fanatic Gecko LTD/2019 - 146

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace