Půjčovna a škola windsurfingu

Půjčovna a škola windsurfingu v Černé v Pošumaví

 

  Půjčovnu a školu windsurfingu provozujeme na Lipně už přes dvacet let. Vyučujeme začínající surfery i pokročilé. Při slabém, nebo příliš silném větru se výuka přeruší, zákazník platí vždy jen skutečně využitý čas, (žádný náhradní program, například kvůli nepříznivým větrným podmínkám). I začátečník potřebuje alespoň slabý vítr, naopak při silnějším větru vyučujeme i vodní start, halsu, skoky, duck jibe atd.
  Žádné týdenní, ani víkendové skupinové kurzy za předem stanovenou cenu, ale pouze striktně individuální intenzívní výuka při hodinových lekcích. Výuka je poměrně intenzivní, optimální délka pro začátečníky bývá cca 2 hodiny. Zásadně nevyučujeme skupiny ani dvojice, u nás se věnuje vždy jeden instruktor pouze jednomu žákovi. Po krátké teorii na břehu je instruktor s žákem na mělčině a pak na druhém surfu vedle žáka, vše mu předvádí, upozorňuje na chyby a dbá o jeho bezpečnost. Při individuálním přístupu je možné lépe korigovat tempo výuky podle žákových schopností a momentálních povětrnostních podmínek a tím vším v konečném důsledku dosahovat daleko lepších výsledků. U každého sportu, pro který je potřebná nějaká dovednost, nebo pohybové návyky, je určitě vždy lepší individuální výuka, žák si neosvojí zlozvyky, kterých by se pak těžko zbavoval. U windsurfingu je to složitější navíc o povětrnostní podmínky, vhodné pro kvalitní výuku.
  Máme zkušenosti, hlavně se zahraničními zákazníky, kteří absolvovali mnohdy třeba i týdenní kursy někde u moře, že u nás za dvě dvouhodinové lekce naučíme víc, než jinde třeba za týden. Často se k nám vracejí naši bývalí žáci, už zkušení surfeři a objednávají si hodiny pro pokročilé, protože vědí, že se jim to vyplatí.

A ještě naše doporučení: můžete také využít naší nabídku Dárkových poukazů z e-shopu ZDE.