Ráhno Unifiber Alu Essentials Mono.Tapered 180-230

Alu Monococque ráhno

kliknutím zvětšíte
Ráhno Unifiber Alu Essentials Mono.Tapered 180-230
Ráhno Unifiber Alu Essentials Mono.Tapered 180-230Ráhno Unifiber Alu Essentials Mono.Tapered 180-230
ks
Kód:1802305064
Výrobce:Unifiber
Cena s DPH : 6 270,- Kč
DPH:21 %
Sleva:230,- Kč
Původní cena s DPH:6 500,- Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Průměr stěžně: SDM/RDM
Min. délka: 180 cm
Max. délka: 230 cm
Typ: Alu Monocoque
Možnost os. odběru: Č. Budějovice
 
 
Aluminium Essentials Monocoque Tapered  
ESSENTIALS jsou monocoque (jediná trubka procházející skrze přední koncovku) ráhna s moderní outline a trochu širší zadní částí, ideální pro všechny styly a podmínky. Verze tappered má zúžený průměr trubek v místě úchopu, takže se velké části surfařů lépe drží.  
Ráhno je vyrobeno z lehké hliníkové slitiny s vysokou pevností a T8 úpravou (stav po rozpouštěcím žíhání, tváření za studena a umělém stárnutí). Díky tomu je ráhno velmi tuhé, odolné vůči korozi a zachovává si špičkové mechanické vlastnosti po celou dlouhou dobu životnosti.  
 
Direct Fit & Twist  
Zcela nový systém vyvinutý firmou Unifiber umožňující jednoduchým způsobem a bez nástrojů uchytit či uvolnit přední koncovku ráhna. Koncovku stačí nasadit a pootočením o 90° se zaaretuje. Ráhno je tak díky možnosti sundání koncovky skladnější. Sekundární výhodou je vysoká tuhost, kterou lze případně ještě zvýšit volitelným osazením nerez čepů se šrouby (u HD ráhen jsou součástí dodávky). Použití Performance Bolts zvýší tuhost koncovky o cca 10 %, pro plnou funkčnost ráhna pro běžné použití však čepy nejsou zapotřebí.  
Upevnění koncovky ke stěžni je řešeno systémem dvou nezávislých excentrických pák, které méně zatěžují stěžeň v místě uchycení rozdělením upínací síly na polovinu. Integrované Clamcleats® záseky umožňují rychlé a přesné nastavení přítlaku pák. Samozřejmostí je možnosti určitého axiálního pohybu, který umožňuje přirozený sklon ráhna mezi stěžněm a ráhnovým okem plachty.  
Kompatibilita s oběma průměry (SDM i RDM) stěžňů je zajištěna 2 páry výměnných plastových nástavců, které se snadno nacvaknou do vnitřní části koncovky a důmyslný systém aretace brání jejich samovolnému uvolnění.  
 
Configure Me:  
Konfigurovatelný systém umožňuje zkombinovat různé délky a provedení trubek, přední koncovku a různé typy, délky a provedení zadních nástavců. To umožňuje jednak naplnit i specifické požadavky zákazníků, ale také v případě potřeby nahradit pouze poškozený díl, bez nutnosti pořizovat celé ráhno.  

Podobné a související zboží - Ráhno Unifiber Alu Essentials Mono.Tapered 180-230

Ráhno Unifiber Alu T8 Classic 180-230
Cena s DPH:4 360,-
Sleva:540,- Kč
Ráhno Unifiber Alu Essentials Monoc. 180-230
Cena s DPH:5 180,-
Sleva:520,- Kč

Potřebujete poradit ? Ráhno Unifiber Alu Essentials Mono.Tapered 180-230

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací