Stěžeň 400 cm RDM Gaastra 80 CC

Kvalitní RDM stěžeň

kliknutím zvětšíte
Stěžeň 400 cm RDM Gaastra 80 CC
ks
Kód:5386
Výrobce:Gaastra
Cena s DPH : 10 150,- Kč
DPH:21 %
Sleva:2 800,- Kč
Původní cena s DPH:12 950,- Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Délka: 400 cm
Tvrdost stěžně: 19 IMCS
Průměr stěžně: RDM
% C: 80 %C
Ohybová charakteristika: constant curve
Váha: 1.6 kg
Typ: wave freeride
Možnost os. odběru: Č. Budějovice
RDM stěžně se 80% obsahem uhlíku jsou špičkovou volbou pro všechny wave a freeride plachty. Nabízí nízkou váhu, skvělou odezvu a nejmodernější pre-preg výrobní technologii.  
Top materiály, nízká hmotnost a blesková odezva - to jsou hlavní přednosti špičkových stěžňů Gaastra. Hi-Tech pre-preg technologie zaručuje nekompromisní výkon, instantní akceleraci a perfektní ovladatelnost i v top end podmínkách.  
Nové GA stěžně jsou pevnější a nabízejí surferům ještě delší životnost než kdykoli předtím. Nejmarkantnější změny přináší celá RDM modelová řada. Nový klouzavý povrch usnadňuje strojení, stěžně jsou lehčí a mají rychlejší odezvu. Constant Curve ohybová charakteristika plně koresponduje s plachtami Gaastra.  
 
E.N.I.R. - Gaastra exclusive technology  
Všechny stěžně Gaastra od sezóny 2017 používají novou exkluzivní technologii Electro Nanofiber - E.N.I.R. Díky této technologii jsou stěžně o 20 % odolnější vůči mechanickému poškození, či zlomení. Nové stěžně jsou tak nejen lehké, ale zároveň mají delší životnost.  
 
IPS - Invisible Polyamid Surface  
Technologie využitá na všech Gaastra stěžních. Jde o neviditelný polyamidový povrch nanesený za pomoci patentované technologie Prepreg Force Tank, který posouvá odolnost a pevnost stěžně na novou úroveň.  
 
Polyamidový povrch zabraňuje oděru stěžně např. cambery a zároveň minimalizuje tření při přehazovaní plachty, takže je rotace mnohem hladší a plynulejší.  

Podobné a související zboží - Stěžeň 400 cm RDM Gaastra 80 CC

Stěžeň 400 cm RDM Technofiber Xtreme 65 CC
Cena s DPH:5 490,-
Sleva:710,- Kč

Potřebujete poradit ? Stěžeň 400 cm RDM Gaastra 80 CC

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací