Stěžeň 460 cm SDM Gaastra 80 CC

Kvalitní SDM stěžeň

kliknutím zvětšíte
Stěžeň 460 cm SDM Gaastra 80 CC
ks
Kód:5650
Výrobce:Gaastra
Cena s DPH : 10 920,- Kč
DPH:21 %
Sleva:1 880,- Kč
Původní cena s DPH:12 800,- Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Délka: 460 cm
Tvrdost stěžně: 25 IMCS
Průměr stěžně: SDM
% C: 80 %C
Ohybová charakteristika: constant curve
Váha: 2.3 kg
Typ: freeride slalom
Možnost os. odběru: Č. Budějovice
Top materiály, nízká hmotnost a blesková odezva - to jsou hlavní přednosti špičkových stěžňů Gaastra. Hi-Tech pre-preg technologie zaručuje nekompromisní výkon, instantní akceleraci a perfektní ovladatelnost i v top end podmínkách.  
GA stěžně jsou pevnější a nabízejí surferům ještě delší životnost než kdykoli předtím. Constant Curve ohybová charakteristika plně koresponduje s plachtami Gaastra.  
 
E.N.I.R. - Gaastra exclusive technology  
Stejná výrobní technologie jako u závodních slalomových stoprocentních stěžňů, témět stejná výkonostní charakteristika a zároveň příznivější cena a vyšší pevnost a odolnost. Perfektní volba pro všechny, kdo chtějí špičkový a zároveň odolný stěžeň pro svou freerace či slalomovou plachtu. 90% stěžně Gaastra nabízí nejmodernější pre-preg technologii, velmi nízkou váhu, mají okamžitou odezvu a skvělé dynamické vlastnosti.  
 
IPS - Invisible Polyamid Surface  
Technologie využitá na všech Gaastra stěžních. Jde o neviditelný polyamidový povrch nanesený za pomoci patentované technologie Prepreg Force Tank, který posouvá odolnost a pevnost stěžně na novou úroveň.  
Polyamidový povrch zabraňuje oděru stěžně např. cambery a zároveň minimalizuje tření při přehazovaní plachty, takže je rotace mnohem hladší a plynulejší.  

Potřebujete poradit ? Stěžeň 460 cm SDM Gaastra 80 CC

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací