SUP Ga Pure Free WS/2021 10'9"

kliknutím zvětšíte
SUP Ga Pure Free WS/2021 10'9"
SUP Ga Pure Free WS/2021 10'9" SUP Ga Pure Free WS/2021 10'9"
ks
Kód:1094779
Výrobce:GA
Cena s DPH : 19 900,- Kč
DPH:21 %
Sleva:2 000,- Kč
Původní cena s DPH:21 900,- Kč
Dostupnost:skladem
Na skladě:1 ks
Doporučená hmotn. uživatele: < 100 kg
Délka: 327.7 cm
Šířka: 86.4 cm
Výtlak: 325 litrů
Tloušťka: 15
Uchycení ostruhy: US Box
WS mastfoot insert: ano
Typ: nafukovací SUP/WS
Model: 2021
Nafukovací SUP/WS board
SUP board IQ FREE WS
IQ FREE WS je modifikací plováku IQ FREE. Jak už napoví přídomek WS, jedná se o board, který je uzpůsoben i pro windsurfing. Kromě integrovaného insertu pro připojení windsurfingového oplachtění má plovák IQ FREE WS ještě přidaný centrální US box pro připojení druhé ostruhy (je součástí dodávky), která zvyšuje stabilitu boardu při windsurfingu a zlepšuje jeho stoupavost proti větru. Nemusíte se tak obávat, že budete splouvat po větru.
Kromě windsurfingu lze samozřejmě plováky z řady IQ FREE WS plnohodnotně využít i pro běžné pádování na hladké vodě, ale i pro paddle surfing v menších vlnách a v neposlední řadě pro adrenalinové pádlování na divoké vodě.
IQ FREE je velmi stabilní a poslušný paddle board, který snadno zvládnou i úplní začátečníci. Díky jedné US box ostruze plovák krásně drží směr a naopak při jízdě ve vlnách, či na řece, plovák hbitě reaguje na ovládání. Volitelná centrální ostruha je určena pro windsurfing, případně pro zvýšení stability během prvních jízd začátečníků.
Díky STR technologii jsou plováky IQ FREE velmi lehké, což oceníte jak při jízdě samotné, taky i při přenášení a manipulaci s boardem. Navzdory nízké váze jsou však plováky i velmi tuhé, pevné a odolné vůči mechanickému poškození.
Součástí boardu jsou normální i středová ostruha (2 x US box), praktický přepravní bag s kolečky s ramenními popruhy (batoh), spolehlivá a rychlá dvoucestná nafukovací pumpa s manometrem pro snadné nahuštění na doporučený tlak, sada na lepení a uvolňovací klíč nafukovacího ventilu.
Samozřejmostí jsou nejmodernější výrobní technologie - Drop Stitch / Double Wall, atraktivní vzhled, kvalitní a odolná povrchová úprava, komfortní nášlapy, zajišťující perfektní grip a spolehlivý nafukovací ventil.

Jakou vybrat velikost:
Všechny 3 dostupné velikosti mají dostatečný výtlak a obecně se dá říci, že pro běžného jezdce není volba velikosti nijak zásadní. I nejmenší board řady IQ Free (10´4´´) bez problému uveze průměrně rostlého chlapa. Díky nižší tloušťce board lépe reaguje na ovládání ve vlnách či na řece, board je agilnější. Prostřední board je nejuniverzálnější a sedne prakticky komukoli. Pokud nevíte, jakou velikost vybrat, boardem 10´7´´ rozhodně neuděláte chybu. Největší z boardů řady IQ Free - 10´9´´ je pak určen spíše pro těžší jezdce, či starší zákazníky, kteří se třeba obávají, zda vůbec paddle board zvládnou. Tento plovák uveze i 2 lehčí jezdce, případně 1 dospělého a 2 malé děti.

Detaily:
- Insert pro připojení windsurfingového oplachtění (kloub není součástí dodávky) Pro nafukovací SUP boardy doporučujeme použít klouby s kardanem, které jsou šetrnější k technologii drop stitch
- kvalitní a spolehlivý "lock in" nafukovací ventil
- nová "double wall" konstrukce pro větší pevnost i odolnost hran boardu
- 2x IQ US Box fin (ostruhy i šrouby součástí dodávky)
- super pevné a odolné PVC materiály korejské provenience
- EVA nášlapy na palubě pro dokonalý grip a komfort při jízdě
- měkké středové madlo pro snadné přenášení boardu
- 4 D-rings - ocelové kroužky s gumovou síťkou pro upevnění batůžku, lahve na pití atd.
- Heavy Duty přípojné body pro leash na přídi a zádi
- kvalitní 2-cestná výkonná pumpa pro snadné a rychlé nafukování
- komfortní heavy duty batoh s popruhy pro přenášení a uskladnění boardu a příslušenství
- integrovaná kolečka pro snadnou manipulaci

Technologie:
- GA STR technologie (IQ FREE)_
- PVC vrstva na hraně
- Diamond nášlap
- STR stringer
- Tarpaulin vrstva
- VDrop Stitch jádro
- iSUP plováky GA jsou vyrobeny za použití tzv Drop Stitch technologie, kdy jsou vrchní a spodní vrstva prošity tisíci speciálních vláknem o konstantní délce. Materiál je vyrábět na speciálním stroji, kde na 1 zápich látky prošívá 400 jehel. Poté jsou na obě části naneseny další vrstvy, které zajišťují vzduchotěsnost, tuhost a odolnost proti mechanickému poškození a také ochranu proti slunečnímu UV záření.

Od sezóny 2018 přichází Gaastra s inovovanou technologií s označením STR. Nové modely jsou všechny vyrobeny v STR technologii, kde je při velmi nízké hmotnosti dosaženo vyšší tuhosti boardu díky přidané Stringer výztuze po celé délce boardu, uprostřed paluby i dna. Tato podélná vrstva zvyšuje tuhost plováku a prodlužuje jeho životnost, to vše při velmi nízké hmotnosti.
Při nafouknutí tak vlákna zajišťují maximální rigiditu konstrukce a tedy dobré jízdní vlastnosti SUP boardu.
Optimální jízdní vlastnosti poskytují nafukovací SUP plováky GA při tlaku 15 psi. Plovák lze sice nafouknout i na vyšší tlak, ale vyžaduje to výrazně větší úsilí a vliv na jízdní vlastnosti boardu je již minimální. Nemá proto smysl nafukovat board nad tuto hodnotu. Je také třeba brát zřetel na to, že vlivem stoupající teploty (plovák na sluníčku) stoupá i tlak uvnitř boardu. To může způsobit nárůst tlaku až o 2 Psi. Dávejte tedy pozor na to, abyste plně nafouknutý board nenechali delší dobu na slunci. Krom toho, že zkracujete jeho životnost (UV záření), může také v extrémním případě dojít k poškození boardu vlivem nadměrného tlaku.

Váš dotaz SUP Ga Pure Free WS/2021 10'9"

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací