Kite komorový 8,5 m2 Pegas Chimera (kite only)

kliknutím zvětšíte
Kite komorový 8,5 m2 Pegas Chimera (kite only) Pegas 2000
ks
Kód:199038
Výrobce:Pegas 2000
Cena s DPH : 9 900,- Kč
DPH:21 %
Sleva:850,- Kč
Původní cena s DPH:10 750,- Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:2 ks
Plocha: 8.5 m2
výbava: kite only
Typ: Snow & Powerkite
Model: 2012
Snow & Powerkite
- Plocha rozložená: 8,5 m2
- Plocha letová: 7,1 m2
- Rozpětí: 6,0 m
- Štíhlost 4.1
- Rozsah větru: od 4 do 9 m/s
- Počet komor:20
- Barva: červenočerná
- Kite only (jen kite s obalem, bez baru a šňůr)

Chimera je ideálním kitem pro začátečníky, přitom plně uspokojí i zkušené kitaře. Je vyvinut na základě rozsáhlých zkušeností s konstrukcí řiditelných draků i padákových kluzáků. Výsledkem je kite s extrémně komfortním ovládáním a mimořádně stabilním tahem, díky čemuž bude tento sport pro vás skutečnou hrou. A to ve všech oblastech využití, ať už budete svého kita využívat k jízdě na mountainboardu, buggy nebo na sněhu s lyžemi či snowboardem, nebo jen tak si pohrávat s větrem.
Speciální profil křídla, zvolený na základě mnoha prototypů, dává Chimeře vynikající stabilitu i v turbulentních podmínkách. Diagonální segmenty a zpevňující segmenty uvnitř křídla zajišťují optimální tvar a tuhost vrchlíku. Nová technologie vyztužení tkaniny na žebrech a diagonálních segmentech chrání kita před poškozením v případě nárazu vrchlíku do země, ke kterému může dojít chybným řízením především u začátečníků.
Chimera je díky vynikajícímu stálému výkonu v širokém rozsahu letového okna ideálním trakčním (tažným) drakem pro nejširší použití. Předpokládanou hlavní oblastí využití Chimery je snowkiting, kde umožní, kromě velmi rychlého zvládnutí základů jízdy také využití v oblasti freestylu a trikového ježdění včetně skoků.
Chimeru můžete řídit buď pomocí ovládacích tyček nebo hrazdou s plným využitím možností depoweru, záleží pouze na vaší volbě. Přeměna jednoho systému za druhý je velmi jednoduchá a rychlá a umožní vám využít vlastnosti kita bez jakýchkoliv kompromisů.

Podobné a související zboží - Kite komorový 8,5 m2 Pegas Chimera (kite only)

Kite komorový  8,5 m2 Pegas Chimera (komplet)
Cena s DPH:15 400,-
Sleva:3 550,- Kč

Váš dotaz Kite komorový 8,5 m2 Pegas Chimera (kite only)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací