Plachta 4,7 m2 Gaastra Hybrid Blue HD/2022

Allround Wave plachta

kliknutím zvětšíte
Plachta 4,7 m2 Gaastra Hybrid Blue HD/2022
Plachta 4,7 m2 Gaastra Hybrid Blue HD/2022Plachta 4,7 m2 Gaastra Hybrid Blue HD/2022
ks
Kód:5562
Výrobce:Gaastra
Cena s DPH : 10 330 Kč
DPH:21 %
Sleva:5 170 Kč
Původní cena s DPH:15 500 Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Model: 2022
Plocha: 4.7 m2
Délka stěžně (Luff): 401 cm
Tvrdost stěžně: 19/17 IMCS
Doporučený stěžeň: 400/370cm RDM CC
Délka ráhna (Boom): 164 cm
Head / Toptrim: vario
Spír: 4
Cam: -
Typ: wave
Možnost os. odběru: Č. Budějovice
HYBRID HD : ALLROUND - FREEWAVE  
 
 
 
 
HYBRID je úspěšný a v mnoha ohledech velmi revoluční koncept versatilní freeride plachty. Její největší devizou je univerzálnost a s ní související široká škála využití. HYBRID jsou defacto tři plachty v jedné. Každá velikost plachty má design uzpůsobený rozsahu a podmínkám. HYBRID je jediná řada, která dokáže pokrýt v podstatě celé spektrum požadavků windsurfingu.  
Outline plachty je střižena tak, aby bylo možné lépe zavřít spodní lem nad palubou plováku, což zlepšuje výkon i top speed plachty. Zároveň byla lehce zredukována plocha u zadního lemu v horní části plachty pro lepší kontrolu v silném větru.  
Plachta je navržena tak, aby menší velikosti skvěle fungovaly ve vlnách a pro freestyle, střední škála velikostí nabízí klasickou bump & jump plachtu a největší velikosti jsou orientovány na výkon a rychlost. Tomu odpovídají odlišnosti v plachtách různých velikostí.  
 
3 in 1 koncept:  
- Vlnově orientované plachty ve velikostech od 3.7 do 4.7 vychází z konceptu úspěšného modelu Poison. Jedná se o tzv. power wave plachty, což znamená, že i ve vlnách jsou schopny nabídnout překvapivý výkon. Hlavní důraz je však kladen na ovladatelnost, manévrovací schopnosti a kontrolu. Čtyřspírový design činí plachty velmi lehké a živé, plně X-PLY konstrukce hlavního okna je zárukou vysoké odolnosti i v náročných podmínkách a příznivě se projevuje i na životnosti plachet.  
- Střední velikosti plachet od 5.2 do 6.4 mají již 5 spír a nahrazují v nabídce značky známé plachty Cross. Nové plachty jsou velmi stabilní, rychlé a výkonné, což z nich dělá perfektní volbu pro surfování v podmínkách, které nejsou zcela konzistentní. Kombinace kompozitních plochých a trubičkových spír zajišťuje plachtám ideální profil a potřebný výkon. Vyvážený twist je zárukou velkého větrného rozsahu a dokonalé ovladatelnosti i ve vysokých rychlostech. Full X-PLY konstrukce hlavního okna dělá plachtu extrémně odolnou.  
- V největších velikostech od 6.7 do 8.2 má plachta 6 spír, plnější profil a výkon i rychlost které si nezadají s nejvýkonějšími freeride plachtami na trhu. Díky kombinaci plochých a trubičkových kompozitních spír je profil plachty velmi stabilní a díky precizně umístěnému power pointu vás plachty dostanou lehounce do skluzu i v mírných větrných podmínkách. Výkonově orientované plachty HYBRID mají pro úsporu hmotnosti klasickou monofilmovou konstrukci, z X-PLY jsou zde jen nejvíce namáhané části plachty.  
 
HYBRID svou koncepcí surferům velmi zjednodušuje výběr nové plachty. Odpadá dilema, zda si v konkrétní velikosti koupit tu, či onu plachtu. Sáhnete li po modelu HYBRID, buďte si jisti, že neuděláte chybu, dilema za vás vyřešil saildesignér a Gaastra tým.  
 
Detaily:  
- Constant curve komínek pro větší větrný rozsah a kompatibilitu s většinou stěžňů  
- Hlubší profil v horní části a současně menší hlava zvyšují výkon a agilitu plachty  
- Posi-leech pro větší výkon a agilitu plachty  
- Parallel Batten Concept  
- Menší velikosti v plně X-PLY provedení, u velikostí 6.7 a výše jsou z X-PLY nejnamáhanější části  

Potřebujete poradit ? Plachta 4,7 m2 Gaastra Hybrid Blue HD/2022

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací