Plachta 5,6 m2 GA-Sails Hybrid HD White/2023

Allround Wave plachta

kliknutím zvětšíte
Plachta 5,6 m2 GA-Sails Hybrid HD White/2023 Gaastra
ks
Kód:5871
Výrobce:Gaastra
Cena s DPH : 12 110 Kč
DPH:21 %
Sleva:4 840 Kč
Původní cena s DPH:16 950 Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Model: 2023
Plocha: 5.6 m2
Délka stěžně (Luff): 435 cm
Tvrdost stěžně: 21 IMCS
Doporučený stěžeň: 430cm RDM CC
Délka ráhna (Boom): 180 cm
Head / Toptrim: fixed
Spír: 5
Cam: -
Typ: freemove
Možnost os. odběru: Č. Budějovice
HYBRID: ALLROUND - FREERIDE  
 
 
 
 
Jediná plachta pro všechny podmínky – HYBRID se dokáže přizpůsobit vašim požadavkům a poskytne vám potřebnou agilitu, kontrolu, ovladatelnost a výkon, bez ohledu na to, zda plachtu vezmete do vln, nebo ji využijete jako bump&jump, či pro freeriding na hladké vodě.  
Plachta je navržena tak, aby menší velikosti skvěle fungovaly ve vlnách a pro freestyle, střední škála velikostí nabízí klasickou bump & jump plachtu a největší velikosti jsou orientovány na výkon a rychlost. Tomu odpovídají odlišnosti v plachtách různých velikostí.  
Pro sezónu 2023 byl u všech velikostí přepracován komínek stěžně, který je nově vyroben z jediného dílu, díky čemuž je lehčí a poskytuje plachtě optimalizovanou roztažitelnost. Větší velikosti (5.2 a výše) mají sweet spot posunut více dopředu, což zlepšuje ovladatelnost plachty.  
HYBRID je lehčí než kdykoli předtím a hladký profil vás táhne vpřed se správným dávkováním síly na zadní ruce, díky čemuž dokážete za všech okolností regulovat výkon plachty dle svých potřeb.  
 
- Vlnově orientované plachty ve velikostech od 3.7 do 4.7 vychází z konceptu úspěšného modelu Poison. Jedná se o tzv. power wave plachty, což znamená, že i ve vlnách jsou schopny nabídnout překvapivý výkon. Hlavní důraz je však kladen na ovladatelnost, manévrovací schopnosti a kontrolu. Čtyřspírový design činí plachty velmi lehké a živé, plně X-PLY konstrukce hlavního okna je zárukou vysoké odolnosti i v náročných podmínkách a příznivě se projevuje i na životnosti plachet.  
- Střední velikosti plachet od 5.2 do 6.4 mají již 5 spír a nahrazují v nabídce značky známé plachty Cross. Nové plachty jsou velmi stabilní, rychlé a výkonné, což z nich dělá perfektní volbu pro surfování v podmínkách, které nejsou zcela konzistentní. Kombinace kompozitních plochých a trubičkových spír zajišťuje plachtám ideální profil a potřebný výkon. Vyvážený twist je zárukou velkého větrného rozsahu a dokonalé ovladatelnosti i ve vysokých rychlostech. Full X-PLY konstrukce hlavního okna dělá plachtu extrémně odolnou.  
- V největších velikostech od 6.7 do 8.2 má plachta 6 spír, plnější profil a výkon i rychlost které si nezadají s nejvýkonějšími freeride plachtami na trhu. Díky kombinaci plochých a trubičkových kompozitních spír je profil plachty velmi stabilní a díky precizně umístěnému power pointu vás plachty dostanou lehounce do skluzu i v mírných větrných podmínkách. Výkonově orientované plachty HYBRID mají pro úsporu hmotnosti klasickou monofilmovou konstrukci, z X-PLY jsou zde jen nejvíce namáhané části plachty.  
HYBRID svou koncepcí surferům velmi zjednodušuje výběr nové plachty. Odpadá dilema, zda si v konkrétní velikosti koupit tu, či onu plachtu. Sáhnete li po modelu HYBRID, buďte si jisti, že neuděláte chybu, dilema za vás vyřešil saildesignér a Gaastra tým.  
 
Detaily:  
- 3 v 1 – wave – 4 spíry (3.7 – 4.7), crossover – 5 spír (5.2 – 6.4), freeride – 4 spíry (6.7 – 8.2)  
- Jednodílný komínek plachty dělá plachtu lehčí a zlepšuje strečovou charakteristiku  
- Hlubší profil v horní části a současně menší hlava zvyšují výkon a agilitu plachty  
- Kompaktní design okna zajišťuje dobrou viditelnost a zároveň eliminuje nepotřebné švy  
- Integrated Batten Technology – všechny spíry nad ráhnem jsou dokonale symetrické což zvyšuje stabilitu plachty  
- Menší velikosti v plně X-PLY provedení, u velikostí 6.7 a výše jsou z X-PLY nejnamáhanější části  

Potřebujete poradit ? Plachta 5,6 m2 GA-Sails Hybrid HD White/2023 Gaastra

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací