Ráhnová koncovka přední Unifiber Essential Modular

Modulární přední monocoque koncovka

kliknutím zvětšíte
Ráhnová koncovka přední Unifiber Essential Modular
Ráhnová koncovka přední Unifiber Essential ModularRáhnová koncovka přední Unifiber Essential Modular
ks
Kód:05090
Výrobce:Unifiber
Cena s DPH : 1 600 Kč
DPH:21 %
Sleva:100 Kč
Původní cena s DPH:1 700 Kč
Dostupnost:skladem
Zboží na skladě v Černé v Poš. nebo v Českých Budějovicích
Na skladě:1 ks
Průměr stěžně: SDM/RDM
Možnost os. odběru: Č. Budějovice
 
 
 
 
Přední koncovka pro modulární ráhna Unifiber. Tato koncovka je konkrétně z řady Essentials, je však kompatibilní se všemi modulárními ráhny Unifiber (Essentials, HD a Elite - modelová řada 2020 a novější).  
 
Direct Fit & Twist:  
Zcela nový systém vyvinutý firmou Unifiber umožňující jednoduchým způsobem a bez nástrojů uchytit či uvolnit přední koncovku ráhna. Koncovku stačí nasadit a pootočením o 90° se zaaretuje. Ráhno je tak díky možnosti sundání koncovky skladnější. Sekundární výhodou je vysoká tuhost, kterou lze případně ještě zvýšit volitelným osazením nerez čepů se šrouby (u HD ráhen jsou součástí dodávky). Použití Performance Bolts zvýší tuhost koncovky o cca 10 %, pro plnou funkčnost ráhna pro běžné použití však čepy nejsou zapotřebí.  
Upevnění koncovky ke stěžni je řešeno systémem dvou nezávislých excentrických pák, které méně zatěžují stěžeň v místě uchycení rozdělením upínací síly na polovinu. Integrované Clamcleats® záseky umožňují rychlé a přesné nastavení přítlaku pák. Samozřejmostí je možnosti určitého axiálního pohybu, který umožňuje přirozený sklon ráhna mezi stěžněm a ráhnovým okem plachty.  
Kompatibilita s oběma průměry (SDM i RDM) stěžňů je zajištěna 2 páry výměnných plastových nástavců, které se snadno nacvaknou do vnitřní části koncovky a důmyslný systém aretace brání jejich samovolnému uvolnění.  
 
Configure Me:  
Konfigurovatelný systém umožňuje zkombinovat různé délky a provedení trubek, přední koncovku a různé typy, délky a provedení zadních nástavců. To umožňuje jednak naplnit i specifické požadavky zákazníků, ale také v případě potřeby nahradit pouze poškozený díl, bez nutnosti pořizovat celé ráhno.  
 
Features:  
- Direct Fit & Twist přední koncovka  
- Performance Bolts - volitelné osazení nerez šrouby pro další zvýšení tuhosti (nejsou součástí výbavy)  
- Configure Me systém  
- vložky pro oba průměry stěžňů (RDM i SDM (jsou součástí výbavy)  

Podobné a související zboží - Ráhnová koncovka přední Unifiber Essential Modular

Potřebujete poradit ? Ráhnová koncovka přední Unifiber Essential Modular

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací